etransport.pl: Przyłapani na kradzieży paliwa

29.05.13

Dwaj podejrzani o usiłowanie kradzieży paliwa ze zbiorników samochodowych zostali doprowadzeni przez policjantów z Lubicza do toruńskiej prokuratury.więcej...

A4 Katowice - Kraków bez utrudnień

08.06.12

Tydzień przed rozpoczęciem mistrzostw na autostradzie A4 Katowice-Kraków zlikwidowano utrudnienia wynikające z modernizacji dwóch wiaduktów. Przed terminem został zakończony remontu wiaduktu w Mysłowicach, a na remontowanym wiadukcie Węzła Chrzanów przywrócono obustronny ruch. Prace związane z poszerzaniem placu poboru opłat w Mysłowicach oraz przy modernizacji wiaduktu w pobliżu Balic, gdzie zachowano po dwa pasy ruchu, będą tak prowadzone, aby ich skutki nie były odczuwalne dla użytkowników autostrady.

- Autostrada A4 jest jednym z głównych szlaków komunikacyjnych, którym kibice będą podróżować na mecze rozgrywane we Wrocławiu oraz na Ukrainie. Mając na względzie możliwy wzrost natężenia ruchu w tym okresie, dołożyliśmy wszelkich starań, aby na A4 Katowice-Kraków zachować płynność ruchu i zapewnić podróżnym komfort jazdy - mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

Odcinek A2 Konin-Stryków płatny od 1 lipca

01.07.11

Kierujący pojazdami i zespołami pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 tony za przejazd odcinkiem A2 z Konina do Strykowa zapłacą na tzw. bramkach. Na 103 km odcinku kierowcy pozostałych pojazdów będą dokonywać automatycznej, elektronicznej opłaty za pomocą systemu viaTOLL.

etransport.pl: Truck Show na Inter Cars Motor Show

15.08.14

Cztery niespotykane ciężarówki, a w nich takie gwiazdy jak Grzegorz Baran, Jochen Hahn i Adam Fijał. Ogromna moc, efektowne pokazy, zawrotna prędkość. To wszystko na jedynej imprezie, która połączy cały świat motorsportu!

etransport.pl: Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców

08.03.14

Za jazdę po pijanemu, kierowca traci prawo jazdy na minimum 3 lata, maksymalnie na 15. To jedno z rozwiązań, przewidziane w gotowym już projekcie ministerstwa sprawiedliwości zaostrzenia kar dla pijanych kierowców.

etransport.pl: Promocja jesienna na wybrane artykuły Magneti Marelli w oddziałach Fota S.A

29.09.11

W oddziałach Fota S.A. na terenie całego kraju trwa jesienna promocja na wybrane artykuły firmy Magnetti Marelli: