Zamienię mieszkanie >> Będzin

15.03.11

Zmamienie własnościowe mieszkanie M2 na osiedlu syberka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w jednoklatkowym wieżowcu, 3 piętro. Bardzo dobra lokalizacja. Zamienię na większe zadłużone lub za dopłatą na osiedlach w aglomeracji śląskiej.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościwięcej...

Pokój do wynajęcia >> Luboń

08.01.11

Pokój 12 m^2 w mieszkaniu dwupokojowym, w pełni umeblowane, telewizor + tv kablowa, komputer stacjonarny + internet, dostęp do kuchni i łazienki, w mieszkaniu mieszka 1 osoba, ogrzewanie miejskie , dobra lokalizacja w centrum miasta, dobry dojazd do Poznania, czynsz 600 zł.- zawiera wszystkie oplaty.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Kupię mieszkanie >> wałbrzych

29.12.10

Kupie mieszkanie na Podzamczu 2 pokoje od 47-52m2 w rozsądnej cenie.Powyżej 3 piętra,może byc do kapitalnego remontu.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Działka do wydzierżawienia >> MRZEZYNO

22.05.13

Wydzierżawie działki pod działalność handlowo- usługową w Mrzeżynie przy głównym ciągu handlowo spacerowym 150 m od morza .Działki ogrodzone , bezpieczne z dostępem do wody. pierwsza o wymiarach 9 x 9 m, natomiast druga 8 x 7 m podłże wyłożone kostką brukową, możliwa kazda działalność. Ceny do uzgodnienia , kontakt mailowy lub telefoniczny.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Mieszkania >> warszawa

15.01.12


Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Dom do wynajęcia >> Sokołów Podlaski

08.06.10

wynajmę piętro domu w sokołowie podlaskim, dobra lokalizacja,blisko dworzec pks, 70m2, m4, powierzchnia do zaadaptowania,chętnie dla firmy. cena do uzgodnienia.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości