etransport.pl: Optifuel Solution nagrodzony w Niemczech

08.03.12

Program Optifuel Solutions Renault Trucks, został niedawno nagrodzony w Niemczech Europejską nagrodą za Koncepcję Stabilnego Rozwoju w Transporcie 2012, w kategorii Usługi dla pojazdów użytkowych.więcej...

etransport.pl: Flota twarda jak stal

15.03.13

Wykorzystywanie wózków widłowych o zwiększonym udźwigu w przemyśle ciężkim zawsze było popularnym rozwiązaniem.

etransport.pl: Będzie reedukacja piratów drogowych

29.01.11

Reedukacyjne kursy dla kierowców, którzy uzbierają 24 punkty karne, nadzór nad młodymi kierowcami, nowe kategorie praw jazdy i ściślejszą kontrolę nad ośrodkami szkolenia przewiduje ustawa, którą podpisał prezydent Bronisław Komorowski.

Unijne pieniądze na trasy rowerowe w Rudzie Śląskiej

01.06.13

Ruda Śląska ma otrzymać blisko 700 tys. zł. z funduszy europejskich na rozwój infrastruktury rowerowej. Środki przeznaczone zostaną na powstającą już w mieście 15-kilometrową trasę rowerową oraz przebudowę trzech istniejących szlaków rowerowych o łącznej długości prawie 11 km. Pierwsza z rowerowych tras ma być gotowa już w lipcu tego roku.

etransport.pl: Jednak zbudują trasę S3

01.04.13

Aż do samej granicy z Czechami.

etransport.pl: United Navigation otwiera biuro w Warszawie

01.07.10

Na początku lipca 2010 roku niemiecka firma United Navigation wspólnie ze swoim przedstawicielem na Polskę GPS Konsorcjum otworzyła biuro w Warszawie. Zespół będzie odpowiadać za przygotowanie i realizowanie strategii sprzedaży i marketingu dla urządzeń nawigacyjnych marki Becker na terenie Europy Wschodniej, a także wspierać partnera w lokalnych działaniach.